Konsultācijas mērniecībā: +371 26566808Atradīsim risinājumu jūsu problēmai
Darba laiks no 8:00 līdz 18:00

Par mums

AMC autoS "Mērniecības centrs MC" ir mērniecības jomā vienīgā akciju sabiedrība, kas dibināta 2004.gadā un kuras dalībnieki ir arī paši uzņēmuma darbinieki. Uzņēmums piedāvā visa veida mērniecības, zemes ierīcības un detālplānošanas pakalpojumus, kā arī sniedz konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar nekustāmā īpašuma formēšanu un pārvaldīšanu.

"Mērniecības centra MC" ir profesonālu mērnieku apvienība, kuras darbības modelis – demokrātija, meklējot saprātīgus kompromisus, kas orientēti uz izdevīgāko risinājumu meklējumiem un darda vides radīšanu.

Izvēloties kādu no AS "Mērniecības centrs MC" pakalpojumiem, Jūs iegūst iespēju par to pārliecināties pats, lai šeit rakstītais nebūtu tikai vārdi, kam jānotic.

 

MŪSU VĒRTĪBAS

1.

Attieksme

mēs pilnveidojamies un tiecamies pēc kvalitātes, esam gatavi pārmaiņām, lai spētu reaģēt uz mainīgajām klientu vajadzībām

2.

Atbildība

apzināmies, ka veidojam ilgtermiņa attiecības ar klientu, izpildām solījumus, atbildam katrs par savu darbu un uzņēmuma darbību kopumā

3.

Izpratne

strādājām tā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli un sadarbības partneri ilgtermiņā. Vienlīdz labi izturamies un gādājam par katru klientu, jo vēlamies, lai mūsu klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar AS "Mērniecības centrs MC"