Par mums

AS “Mērniecības centrs MC” ir mērniecības jomā vienīgā akciju sabiedrība, kas dibināta 2004. gadā un kuras dalībnieki ir arī paši uzņēmuma darbinieki. Uzņēmums piedāvā visa veida mērniecības, zemes ierīcības un detālplānošanas pakalpojumus, kā arī sniedz konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar nekustāmā īpašuma formēšanu un pārvaldīšanu.

“Mērniecības centra MC” ir profesonālu mērnieku apvienība, kuras darbības modelis – demokrātija, meklējot saprātīgus kompromisus, kas orientēti uz izdevīgāko risinājumu meklējumiem un darda vides radīšanu, kuras vērtības ir:

Izvēloties kādu no AS “Mērniecības centrs MC” pakalpojumiem, Jūs iegūst iespēju par to pārliecināties pats, lai šeit rakstītais nebūtu tikai vārdi, kam jānotic.

65570334_370618630304696_7791502443711299584_o

Misija

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using.

Vīzija

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to usinge

Mērķis

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here, content here’

Viss par rēķiniem

AS "Mērniecības centrs MC" sagatavo un izsūta saviem klientiem rēķinu par sniegtajiem vai ar AS "Mērniecības centrs MC" starpniecību sniegtajiem pakalpojumiem, kura apmaksu veic ar bankas starpniecību. Noslēdzot Pakalpojumu līgumu, pakalpojumu līguma veidlapā vari norādīt adresi (tai skaitā e-pasta adresi), uz kuru vēlies saņemt rēķinu.

Pēc rēķina apmaksas, ja klients vēlas, izpildītais pasūtījums tiek klientam nosūtīts ar pasta starpniecību (Latvijas pasta ierakstīta un/vai apdrošināta vēstule) vai vienojoties par piegādes laiku, nogādāts uz norādīto adresi.

Rekvizīti

Vienotais reģistrācijas Nr: 40003717132

Juridiskā adrese: Zemgaļu iela 8-211. telpa., Rīga, LV-1006

Banka: Swedbank A/S, HABALV22

Bankas konts: LV72HABA0551008807097

Valdes priekšsēdētājs: Gundars Linde

Mob. tālr.: +371 29119841

E-pasts: gundars.linde@mercentrs.lv